Choď na obsah Choď na menu
 


zdroj časopis IN (november 2008)

13. 6. 2009

Ste s Vanessou kamarátky aj v súkromí alebo len v rámci filmovania?

Vanessa je moja najlepšia kamarátka myslím to vážne. Všade chodíme spolu. Priamo úmerne so slávou a úspechom sme prichádzali o mnohých priateľov a vedomie, že mám pri sebe niekoho, kto ma pozná a rozumie mi, je skvelé. Môžem jej dôverovať vo všetkom.

Ako vyzeral tvoj maturitný večierok? Podobne ako ten v HSM3?

Krátko pred maturitným ročníkom sme sa s našimi presťahovali, takže som bola v siedmej triede na škole nová. Nikoho som nepoznala, nikto nepoznal mňa. Bola som veľmi plachá a tichá. Napriek tomu bol môj maturitný večierok veľmi zábavný. Bola som na ňom s kamarátkou, ktorá nechodila do školy, učila sa doma, ale veľmi chcela zažiť atmosféru takejto párty. Celý večer sme pretancovali a vykrútili asi všetkých chalanov zo školy: od najkrajších až po najškaredších. Bol medzi nimi jeden, do ktorého som sa totálne zamilovala, keď som na školu nastúpila. On však o mňa nejavil záujem a neskôr prestúpil na inú školu. Slávnostne nahodená som prešla okolo neho, povedala mu: "ahoj" a on ostal stáť ako zarezaný, pretože ma v spoločenských šatách ešte nevidel. Myslím že aj olutoval že mi nedal šancu.

S ktorým hercom by si si rada zahrala?

S Jakeom Gylenhaalom - je skvelý! Už som s ním jednu sn´mnku nakrútila - Krycie meno Donnie Darko. Je to jeden z najmilších chalanov, s akými som hrala. Takže s ním a ešte napríklad s Johnym Deppom.

Si stále na cestách. Ako to berie rodina?

Chodia všade so mnou! Aj teraz, keď robíme tento rozhovor, ostatný nakupujú. Myslím, že celá moja rodina za posledné tri roky toho so mnou veľa absolvovala a so súrodencami aj roďičmi si niekedy pripadáme, ako keby sme spolu žili na internáte.

Stotožnuješ sa s postavou Sharpay?

Nie, preboha! Jediné čo máme spoločné, že obe radi hrajú a sú zábavné. Inak nič, našťastie.

A najnovšie ani blond vlasy, lebo aktuálne máš tmavé...

Teraz som s vrátila k tmavej farbe, platinová blondína som už bola dosť dlho. Ešte skôr, ako sme začali nakrúcať HSM. Inak, často s mi stáva, že musím meniť farbu vlasov, aby vyhovovala filmovej postave, takže dokážem svoje úlohy identifikovať aj podľa toho, čo som mala v čase nakrúcania na hlave.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.